Ndërron jetë anëtari i degës së LDK’së në Rahovec, Ibrahim Hoti

Sot ka ndërruar jetë arsimtari dhe anëtari i degës së LDK’së në Rahovec, Ibrahim Hoti.

I ndjeri për shumë vite me radhë punoi në arsimimin e brezave të rinj, teksa krahas profesionit të mësimdhënësit ai ishte aktiv edhe në jetën politike, shkruan Rahoveci24.

Ngushëllime familjarëve u ka shprehur edhe kreu i degës së LDK’së në Rahovec, Avdullah Hoti, përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”.

Sot eshte ndare nga jeta z. Ibrahim Hoti, arsimtar i shume gjeneratave, kryetar shumevjecar i nendeges se LDK-se ne…

Posted by Avdullah Hoti on Sunday, April 5, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.