Musa Dervishaj kërkon zbardhjen e vrasjes së Elvis Pistës, ky është mesazhi i fuqishëm i tij (Foto)

Ish-kandidati për deputet nga radhët e PDK-së, Musa Dervishaj, ka reaguar ashpër pasi ende nuk ka asnjë risi rreth rastit të vrasjes makabre prapa shpine të Elvis Pistës.

Edhe dy vjet pasi ndodhi vrasja, nuk ka asnjë informacion mbi atë që kreu aktin qyqar, shkruan Rahoveci24.

Megjithatë, Musa Dervishaj, shok i Elvis Pistës dhe koleg në PTK, i cili po ashtu ishte kandidat për deputet në zgjedhjet e njëjta ku garoi Elvisi, ka pasur kritika të ashpra me ish-bashkpartiakët e tij.

640x74

Ai ka thënë se Elvisin njerëzit e kanë shfrytëzuar deri në fund dhe tash që më nuk u duhet e kanë harruar.

Ai ka kërkuar zbardhjen e vrasjes së tij.

Postimi i plotë i Musa Dervishajt:

13720656_1199489226749932_454383662_o (1)

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.