Mr. X i KB Rahovecit është Aron Nwankwo

KB Rahoveci ka prezantiar Mr. X, i quantur Aron Nwankwo.

Nigeriani vjen me një përvojë të madhe evropiane.

640x74

Lojtari shtatgjatë, 203 centimetra, luajti në Superligën Ukrainase dhe të Portigalisë.

Me të, Rahoveci kompleton rosterin që do luftojë për titull.

Më poshtë paraqitjet e Aron Nwonkwo:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.