Moti në Rahovec për 7 ditët e ardhshme

Moti në Rahovec në 7 ditët e ardhshme do të jetë me temperatura të luhatura dhe me varnësira të pjesshme.

Të dielën dhe të hënën parashikohet mot me shi, kurse shiu pritet të rikthehet edhe të premtën e ardhshme.

640x74

Erëra nuk do të ketë dhe maksimumin dhe intensiteti i tyre do të ulet me kalimin e ditëve.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.