Moti në Rahovec për 4 ditët e HardhFestit

Moti në Rahovec do të jetë mjaft i përshtatshëm për katër ditët e HardhFestit.

Deri të dielën nga sot do të mbahet edicioni i tretë i HardhFest.

640x74

Dhe, temperaturat do të jenë optimale për festivalin.

26 grad të enjten, 28 grad të premtën dhe të shtunën dhe 27 grad të dielën me pak vranësira.

Në HardhFest tashmë kanë bërë përgatitjet për nisjen e festivalit.

/Telegrafi/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.