Mot i ngrohtë e me diell në dy ditët e ardhshme (Foto)

Rahoveci në dy ditët e ardhshme do të jetë një prej vendeve me motin më të mirë në Kosovë.

Sipas institutit Meterologjik të Kosovës, Rahoveci do të jetë prej qyteteve më të ngrohta në dy ditët e ardhshme.

Qyteti jonë do të ketë një temperaturë deri në 13 gradë maksimumi përcjellë nga rreze të diellit dhe me vranësira të kohë pas kohshme.

640x74

/Rahoveci24/
rahoveci

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.