Mos më quani kryetar, jam qytetar sikur ju – Visari refuzon epitetet në komunikim me qytetarët

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e VV-së, Visar Korenica, po zhvillon komunikimin me qytetarë në rrjetet sociale.

Në një formë të pa precedentë, ai nuk ka hezituar të flasë me qytetarët e Rahovecit, të cilët shprehën brengën për palestrën.

640x74

Ajo që u dallua gjatë komunikimit me qytetarët është modestia e kandidatit të VV-së, i cili refuzon të quhet kryetar, teksa epitetet e tilla si “boss”, “shef” apo “kryetar” thotë se u takojnë atyre të cilëve që 17 vjet e sollën Rahovecin në këtë deregje si komunën më të lënë pas dore.

Më poshtë komenti dhe postimi ku Visari ka komunikuar me qytetarët:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.