“MOS E SHIT votën, për asnjë ÇMIM”, aksion sensibilizues nga VV (Foto)

Lëvizja Vetëvendosje – qendra Rahovec, ka realizuar aksion të jashtëzakonshëm kundër blerjes së votave.

Aksioni vjen në tentim të sensibilizimit të qytetarëve para zgjedhjeve.

640x74

Idesë kreative i janë përgjigjur qytetarët, të cilët patën reagime interesante.

Kjo është goditja më e fortë ndaj tendencës për manipulim votash dhe blerje të saj. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.