Momenti kur qytetarët shpëtojnë punëtorin që po digjej brenda dyqanit në Rahovec (Video)

Shpërthime të njëpasnjëshme të bombolës së gazit.

Dy raste ndodhën dje në Prishtinë dhe në Pejë që u raportuan në media.

640x74

Në të njëjtën ditë ndodhi edhe një shpërthim i ngjashëm në Rahovec.

Shikoni videon e momentit kur qytetarët aty thyejnë xhamat e lokalit për ta shpëtuar shitësin nga objekti që po digjej nga shpërthimi i bombolës së gazit.

http://www.dailymotion.com/video/x5309wc_shperthimi-ne-rahovec_news

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.