Modeli Art Hoxha nga Rahoveci fenomenal në Prishtina Fashion Nights (Foto)

Modeli nga Rahoveci, i njohur në mbarë Kosovën e më gjerë, Art Hoxha, ka marrë pjesë në netët e modës në Prishtinë.

Ngjarja e madhe e modës e organizuar nga IB Events dhe B Models, ka prezantuar koleksionet Pranverë-Verë, shkruan Rahoveci24.

Dhe koleksionet për meshkuj janë prezantuar nga Art Hoxha, modeli nga Rahoveci, i cili ishte një prej më të pëlqyerve.

640x74

Arti pos tjerash është edhe në studime në Fakultetin e Arteve në Universitetin e Prishtinës.

Ai është i biri i Ruzhdi Hoxhës, profesorit shumë të respektuar të artit dhe artistit të madh rahovecian. /Rahoveci24/
arti 1

arti 2

arti 3

arti 4

arti 5

arti 6

arti 7

arti 8

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.