#MisioniPamundur – Rahoveci të hënën ndaj Prishtinës

KB Rahoveci e pret gjigantin e evropiam Sigal Prishtina të hënën nga ora 18:00 në Gjakovë.

Rahoveci hyn në këtë takim si vendi i dytë ndaj të parit, por me diferencë të madhe në kualitet.

640x74

Rahoveci24 mëson se Prishtina do vij në takim pa stërvitje dhe analizë të Rahovecit.

Megjithatë Rahoveci mbajti stërvitje duke mos pushuar pas fitores ndaj Yllit.

Rahoveci do hyn për mision të pamundur, që ta mposht Prishtinën të hënën nga ora 18:00.

Të gjithë në Gjakovë, sepse edhe në rast të humbjes duhet ta pëkrahim ekipin e ta shijojmë këtë sezon.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.