Miqësore Xërxa – Rahoveci nga ora 13:00

Sot (e shtunë) në orën 13:00 do të zhvillohet miqësorja mes Xërxës dhe Rahovecit.

Kjo ndeshje miqësore do të zhvillohet në stadiumin e fshatit Xërxë.

Në këtë takim do të ketë rastin trajneri Xhabir Hajrullaga që të testojë të gjithë lojtarët në skuadër dhe reuzltati në këtë sfidë është komplet pa rëndësi.

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.