Ministri Mehaj viziton familjet e heronjve Toni dhe Mici në përvjetorin e Epopesë së Rahovecit

Ministri i mbrojtjes, Armend Mehaj, ka qëndruar në Rahovec për të vizituar familjet e heronjve të kombit shqiptar, Xhelal Hajda – Toni dhe Selajdin Mullabazi – Mici.

Ishte deputeti Visar Korenica ai që konfirmoi se ministri i mbrojtjes qëndroi në Rahovec, teksa në këto vizita të pranishëm ishin edhe komandant Ismet Tara – Hoxha, Sabahajdin Cena – Sosi dhe asamblisti i VV-së, Ilir Pallqa.

640x74

Më poshtë postimi i plotë nga Visar Korenica:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.