Ministri Ferid Agani vjen nesër në Rahovec

Ministri i Mjedisit dhe i Planifikimit Hapësinor, Ferid Agani pritet ta vizitoj nesër Rahovecin. Ai do të takohet me kryetarin e komunës Idriz Vehapin, ndërsa ende nuk dihet arsyeja kryesore e kësaj vizite.

“Takimi do të mbahet në zyrën e kryetarit e cila gjendet në objektin e ri të komunës në katin e dytë”, njofton komuna e Rahovecit.

640x74

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.