Mesjava e sportit, Rahoveci pret Prishtinën në “Mizahir Isma”

Rahoveci e pret Prishtinën të mërkurën në “Mizahir Isma” në ndeshjen e radhës në Superligën e Kosovës në basketboll.

Rahoveci u mendua se do të bëjë lëvizje gjatë pushimit të kombëtareve, por ende asnjë lëvizje nuk ka ardhur.

640x74

Klubi Vreshtar përballet me klubin e kryeqytetit të mërkurën nga ora 19:00.

Biletat pritet të dalin së shpejti në shitje dhe sa më i madh numri në palestër aq më afër fitores do të jemi.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.