Merr mbështetje vrapuesi Erzen Zyberaj, ai bëhet imazhi i ri i Artvision

Artvision ka njoftuar se do ta mbështesë atletin elitar, Erzen Zyberaj, drejt vrapimeve të tij të reja gjatë këtij viti.

Lajmin e bëri të ditur kompania, ku në një foto shihet Zyberaj me drejtuesit e Artvision, Taulant Pallqa dhe Gardalin Shtavica.

640x74

Në këtë njoftim bëhet e ditur se synimi është të mbështetet Zyberaj, vrapuesi i Rahovecit i cili bëri krenar të gjithë shqiptarët anë e mbanë botës.

Ai njëkohësisht do të jetë imazhi i ri i Artvision dhe i një produkti të ri që është paralajmëruar se do të lansohet së shpejti, një produkt i një natyre globale, gjithnjë sipas kompanisë.

Postimi i Artvision:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.