Mentor Haziri i shumë hiteve performon në HardhFest

Pjesë e edicionit të sivjetmë të Festivalit Hardh Fest, do të jetë edhe këngëtari i njohur Mentor Haziri.

Organizatorët e festivalit kanë njoftuar se Haziri do të peferomojë në skenën e Hardh Fest.

640x74

Në njoftimin e lëshuar thuhet:

Mentor Haziri në Hardh Fest 2022! 

Ndër këngëtarët më të popullarizuar shqiptar, i lansuar poashtu në kanalin e famshëm MTV me këngën “Tonight is your night”, do performojë në skenën e Hardh Fest.

Hardh Fest 2022 përkrahet nga Komuna e Rahovecit, Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Partneri Festivalit Stone Castle vineyards and ëinery dhe Sponsor Gjeneral BPB.

#CaKokrraRrushi #HardhFest #Rahovec

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.