Mekaj me performancë solide në fitoren e Kosovës ndaj Islandës

Kosova mposhti Islandën në një ndeshje dramatike me rezultat 80-78.

Në këtë takim luajti edhe Leonard Mekaj nga KB Rahoveci

640x74

Ai pati paraqitje solide me 4 asistime dhe 3 kërcime në 23 minuta lojë.

Mekaj kthehet në aksion të dielën ndaj Luksemburgut si mysafir.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.