Më 8 Gusht Habib Vuçitërna bokson në Rahovec në arenën “Mizahir Isma”

Një ëndërr e bërë realitet, kështu mund të konsiderohet ndeshja e madhe e boksit profesionist.

Habib Vuçiterna do të ndeshet në Rahovec më 8 gusht.

640x74

Këtë e ka konfirmuar menaxheri i tij Shpëtim Shala pas një takimi me kryetarin Smajl Latifi dhe drejtoreshën Bjondina Kleçka.

Spektakël i garantuar boksi me yllin evropian nga Rahoveci, Habib Vuçitërna.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.