Mbrëmje speciale n’Qosh, Flaka Krelani dhe Sezgin Curri (Offchestra) gati për zjarr

Të premtën më 6 tetor në një nga lokalet më të frekuentuara të qytetit, n’Qosh bar, mbahet mbrëmje speciale.

Një nga mbrëmjet me performanca më të veçanta live mbahet të premtën n’Qosh, ku performojnë Flaka Krelani dhe Sezgin Curri solisti i Offchestras.

640x74

Mbrëmja shoqërohet edhe nga DJ Resident i n’Qosh me hitet e mëfha të RnB dhe hip hop.

Dyert hapen nga ora 20:00 dhe pritet fluks i madh, ndërsa rezervimet janë të obliguara në numër 049 244 939

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.