Mbrëmje e madhe të premtën Te Labi me Fisnikët dhe Gold AG

Mbrëmje e madhe muzikore do të mbahet të premtën nga ora 20:00 në klubin e natës Te Labi në Rahovec.

Performojnë yjet e hitit “Ajo më mbyti”, Fisnikët dhe Hekuran Krasniqi.

640x74

Po ashtu pritet të performojë edhe ikona e muzikës popullore, Labinot Rexha.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.