Mbahet festa e Abetares, Pista – Demiri garanton përkrahje për mësuesit dhe nxënësit

Shkolla fillore “Bekim Sylka” ka mbajtur festën e abetares.

Drejtoresha e shkollës, Beatrisa Pista – Demiri ka shprehur përkrahjen për nxënësit dhe mësimdhënësit duke premtuar se do të luftojë për krijimin e një ambienti sa më të favorshëm për nxënësit e mësimdhënësit.

640x74

IMG_8907

Ajo këto pohime i bëri në Facebook, ku në faqen zyrtare uroi edhe djalin e saj i cili po ashtu ishte pjesë e kësaj feste.

Postimi i plotë i Pista Demirit ne Facebook: 

 

IMG_8908

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.