Manderson drejt largimit nga KB Rahoveci

Qendra gjigante amerikane, karakteristik për flokët e tij, Isaiah Manderson, pritet të largohet së shpejti nga Rahoveci.

Lojtari i cili ka pasur disa performanca monstruoze me Rahovecin në fazën ofensive nuk arriti të ambientohet si duhet dhe do të largohet.

640x74

Klubi tashmë ka aprovuar largimin e tij duke e falënderuar për kontributin.

Manderson pritet të zëvëndësohet shpejt nga ndonjë amerikan tjetër, procese këto që marrin kohë.

/Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.