Loni sjellë projektin e ri me Zadorën (Video)

Reperi i ri shqiptar i cili jeton në Zvicër, Loni, ka sjellë projektin e ri në bashkëpunim me Zadorën.

Ky projekt u punua nga Kmedia dhe Loni në videoklip.

640x74

Për tekstin dhe muzikësn është përkujdesur Krecords.

Ky projekt paraprinë projektet e Lonit për të ardhmen, ku ai edhe me produksion edhe me këngë të tij tenton të lë gjurmë në muzikën shqiptare.

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=hh8GovriomQ

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.