LIVE: Rahoveci e fiton çerekun e parë ndaj Yllit (Foto)

KB Rahoveci e ka fituar çerekun e parë ndaj KB Yllit në Suharekë.

Ndeshja është miqësore dhe po zhvillohet për të testuar forcat e dyja klubeve.

Ekipi i KB Rahovecit ka triumfuar në çerekun e parë me rezultatin 20-16.

640x74

Në vazhdim të ndeshjes Rahoveci24 do ju sjellë foto dhe informata nga ky takim. /Rahoveci24/
qereku 2qereku 1

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.