LIVE: Përfundon pjesa e parë, Ylli 6 pikë epërsi ndaj Rahovecit (Foto)

Ylli ka një epërsi prej gjashtë pikësh pas pjesës së parë ndaj KB Rahovecit në ndeshjen miqësore që po zhvillohet në Suharekë.

Rahoveci24 po raporton nga vendi i ngjarjes për këtë ndeshje miqsore e cila është test për dyja skuadrat.

Rahoveci është në disavantazh prej gjashtë pikësh. Rezultati pas pjesës së parë është 36:42 për Yllin.

640x74

Më të dalluarit te KB Rahoveci ishin Driton Bajrami, Alban Latifi dhe Albatrit Berisha.

Qëndroni me ne pasi do ju sjellim informata nga vendi i ngjarjes në kohë reale. /Rahoveci24/
pjesa 1

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.