Liburn Aliu viziton qytetin, çuditet si Rahoveci është shpallur komuna më transparente

Ministri i Mjedisit, Infrastrukturës dhe Planifikimit Hapësinor, Liburn Aliu, është befasuar tej se si Rahoveci është shpallur komuna më transparente në Kosovë.

Ai këto komente i bëri pas vizitës në Rahovec ku edhe qëndroi në brendësi të qytetit.

640x74

Aty ai pa ç’rregullimin urbanistik të Rahovecit.

Më poshtë shikoni postimin e plotë të Visar Korenicës:


artikull i sponsorizuar

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.