Legjenda Shaip Shala ja përfundon karrierën Berat Buzhalës pasi ofendoi Rahovecianët

Legjenda rahoveciane dhe kombëtare e gazetarisë Shaip Shala, zyrtarisht ja ka përfunduar karrierën Berat Buzhalës pasi ky i fundit ofendoi rëndë rahovecianët.

Ishte gazetari famëkeq Buzhala ai që në njē paraqitje televizive ka ofenduar rahovecianët duke thënë se “nëse dikush dëshiron të mësojë gjuhën serbe, duhet të jetojë në Rahovec”.

Më poshtë gjeni reagimin e Shaip Shalës tē postuar nga vet ai ku ja kujton Buzhalës kush janë rahovecianët.

Letër e hapur Berat BuzhalësMegjithatë, i nderuari BeratNë emisionin e juaj para tri nete “Presing”, e keni…

Posted by Shaip Shala on Friday, October 2, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.