Leart Rama nga Rahoveci në xhirime të filmit “Për ata që s’janë” (Foto)

Artisti i ri super i talentuar nga Rahoveci, Leart Rama, po vijon me sukseset e tij.

Ai po studion në Tiranë për regji të filmit dhe televizionit në Universitetin e Arteve.

Por, ai po vazhdon edhe me projektet e tij, shkruan Rahoveci24.

640x74

Ai po xhiron edhe filmin “Për ata që s’janë”, ku po ndihmohet nga të tjerë artist me eksperiencë si Ervis Prifti dhe Suela Bako.

Përkundër moshës së tij të re, Leart Rama ka marrë vlersime të larta në Shqipëri nga ekspertë të artit, ku edhe konsiderohet si e ardhmja shqiptare e regjisë së filmit.

Me këtë ai pa fund po bën krenar edhe Rahovecin. /Rahoveci24/
learti

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.