LDK-ja e Rahovecit diskuton situatën politike nëpër të cilën po kalon vendi

Spread the love

Dega e Lidhjes Demokratike në Rahovec, sot ka mbajtur një mbledhje me anëtarët dhe aktivistët e saj, raporton Indeksonline.

Në këtë takim strukturat udhëheqëse të LDK-së në Rahovec, kanë diskutuar për situatën politike nëpër të cilën po kalon LDK-ja dhe vendi./Indeksonline/Rahoveci24/

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.