Latifi takon administratën, kërkon të ulen shpenzimet e rrymës dhe lëndët djegëse të përdoren me kujdes

Spread the love

Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, ka kërkuar nga asamblistët e tij që të jenë më të përgjegjshëm.

Ai ka kërkuar respektim të orarit të punës.

640x74

Ndërkaq, pos tjerash ka kërkuar që të ulen shpenzimet e energjisë elektrike dhe po ashtu që të kihet kujdes me shpenzimet e lëndëve djegëse.

Postimi i plotë i tij:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.