Latifi: Jemi në bisedime me qeverinë për hapjen e bodrumeve

Kreu i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka thënë se organet komunale janë në bisedime të vazhdueshme me qeverinë në mënyrë që të gjendet një zgjidhje për pranimin e rrushit.

Këto deklarime ai i bëri përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë.

Gjatë këtij vikendi kemi bashkëbiseduar seriozisht me Kryetarin e AAK-së z. Ramush Haradinaj, me ministra, deputetë dhe…

Posted by Smajl Latifi on Sunday, August 16, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.