LAJMI I FUNDIT: Merr flakë një shtëpi në Rahovec

Ka marrë flakë një shtëpi në Rahovec, gjegjësisht afër Sahat Kullës.

Kështu merr vesh Rahoveci24 nga disa qytetarë që e kanë parë ngjarjen në kohë reale.

640x74

Sipas tyre, nuk dihet nëse ka të lënduar, por se zjarrfikësit janë në vendin e ngjarjes dhe tashmë po tentojnë ta eliminojnë zjarrin.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.