LAJMI I FUNDIT: 3 raste të reja me koronavirus në Rahovec

3 raste të reja me koronavirus në komunën tonë dhe 181 në gjithë Kosovën.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh drejtori i institutit kombëtar të shëndetit publik në vend përmes një konference për media.

Më poshtë komunikata e plotë:

125 TË SHËRUAR DHE 181 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, August 7, 2020

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.