Lajm i madh, Divine Myles nuk luan të dielën – gjithçka gati për fitore

Lajme të mëdha vijnë nga tabori kundërshtar, ku te Sigal Prishtina mungon superylli Divine Myles.

Lojtari kryesor i Prishtinës, Divine Myles, ende është në SHBA dhe ky përbën lajmin më të madh për Rahovecin.

640x74

Mungesa e Divine Myles do të thotë se e gjithë bara bie mbi Mikaile Tmusic i cili duhet ta organizojë lojën.

Rahoveci kështu vihet në pozicion ideal për t’i dhënë fund krizës duke fituar qysh nga ndeshja ndaj Prishtinës.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.