Labinot Rexha sjellë këngën e re “Pjeshka” (Audio)

Reperi B2N dhe Labinot Rexha kanë publikuar projektin e ri.

Kënga titullohet “Pjeshka” dhe është mjaft ritmike.

640x74

Muzika dhe teksti është punuar nga vet B2N.

Nuk dihet nëse kjo këngë do të bëhet me videoklip. /Telegrafi/

https://www.youtube.com/watch?v=orsZgALYpfo&feature=youtu.be&app=desktop

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.