Labinot Rexha sjell baladën e re për dashurinë (Video)

Labinot Rexha ka sjell projektin e ri muzikor.

“Nuk e pranoj të humba ty”, titullohet kënga më e re e këngëtarit, të cilën e ka shoqëruar edhe me një video.

640x74

Kënga flet për një dashuri të dështuar, por të cilën djaloshi nuk pranon të dorëzohet, transmeton Telegrafi.

Për tekstin dhe instrumentalin të këngës është përkujdesur B2N.

Theksojmë se ideator i videos së kësaj baladës është vet këngëtari Labinot Rexha. /Telegrafi/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.