Labinot Rexha pritet ngrohtë nga shqiptarët në Durrës (Foto)

Këngëtari Labinot Rexha është në xhirimet e klipit të ri.

Zëri i mirënjohur rahovecian ka qëndruar këtë weekend në Durrës bashkë me produksionin Artvision, ku fillian xhirime e klipit të ri.

640x74

E gjitha stafit të Artvisionit i mori pak kohë pasi në setin e xhirimeve u shfaqën shqiptarët e Durrësit që ndalën për të përshëndetur e për të bërë nga një selfie me Notin.

Nuk është hera e parë që Labi merr pritje të titlla gjithandej në troje shqiptare dhe diasporë.

Së fundmi Labi lansoi projektin “Maturant” që e punoi bashk me Artvision, teksa ky klip u prit mirë nga publiku me rreth 200 mijë shikime të bëra deri tani. /Rahoveci24:”/

image

image

image

image

image

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.