Labinot Rexha mahnit Zvicrën për 8 mars, mbledhë 2 mijë persona për 8 mars në performancën e tij

Këngëtari rahovecian, por me famë mbarë kombëtare, Labinot Rexha, po vazhdon me suskeset e tij në vend dhe diasporë.

Ai në ditën e 8 marsit pati një prej perfomancave të tij më të mëdha së fundmi, ku në Aigle arriti të mbledhë mbi 2 mijë persona të pranishëm në performancën e tij.

labinot rexha 1

640x74

Ky ishte një nga koncertet më të mëdha të mbajtur nga një artist shqiptarë së fundmi në diasporë, kurse kërkesat për Labin e Rahovecit vazhdojnë të jenë të mëdha.

Labinot Rexha së fundmi lansoi projektin solo “Faleminderit” dhe projektin e Valbona Halilin, “Kjo Dashni”. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.