Kryteari Vehapi uron Kurban Bajramin

Në këtë ditë të shënuar, për të gjithë besimtarët e besimit Islam, më lejoni që t’ju drejtohem me urimet me të perzemerta për festën e Kurban Bajramit, festë kjo e cila mbi të gjitha simbolizon përkushtimin për paqen, solidaritetin, mirëkuptimin dhe tolerancen ndernjerezore. Festa e Kurban Bajramit përçon mesazhin e bashkimit dhe të përkushtimit të mëtejshëm për zhvillimin e vlerave univerzale humane.

Urime dhe gezuar!

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.