Kryetari Vehapi uron 7 marsin, ditën e mësuesve

Spread the love

Kryetari i komunës së Rahovecit, Idriz Vehapi, ka uruar 7 marsin, ditën e mësuesve.

Ai me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka uruar mësuesit në ditën e tyre, që është simbol i rrezistencës dhe dëshirës për t’u edukuar ndër shekuj nga shqiptarët.

Postimi i plotë i kryetarit Vehapi:

640x74

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.