Kryetari Vehapi takon lojtarët e KF Rahovecit pas fitores së madhe (Foto)

Kryetari i komunës së Rahovecit, Idriz Vehapi, ka takuar futbollistët pas fitores prej 2-0 ndaj Dukagjinit.

Takimi u mbajt në ambientet e Park Hotel Plaza.

640x74

Në këtë takim kryetari ofroi mbështetjen për lojtarët dhe klubin. /Rahoveci24/

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.