Kryetari Vehapi prezanton familjen (Foto)

Kryetari Idriz Vehapi njihet për lidhjen e tij të fortë me familjen.

Kryetari duket se gjenë mjaft kohë për të kaluar me më të dashurit e tij, shkruan Rahoveci24.

Ai ndonëse është shumë i angazhuar me punën si kryetar dhe profesor në UP, gjen kohë që të kalojë me familjen.

640x74

Në foton e publikuar nga vajza e tij Ardita, shihet edhe vajza tjetër Blerina, djali dhe bashkëshortja e tij.

Kryetari duket se po kalon momente të mira me familjen e tij…
driza

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.