Kryetari Vehapi flet për krizën politike në Kuvend (Foto)

Kryetari i Rahovecit, Idriz Vehapi, ka folur për krizën politike në Kuvendin e Kosovës.

Bashkëpartiaku i Vehapit, Kadri Veseli, është përballur me opozitën dhe shumë gaz lotsjellës, seanca të ndërprera dhe madje edhe telashe të llojeve të tjera gjatë ditës.

Vet Vehapi ka cilësuar jo të drejta veprimet e opozitës, teksa thotë se ata për trimëri nuk shquhen në popull, pasi që nuk ka kaluar kohë e gjatë kur populli e ka parë se kush janë trimat.

640x74

Postimi i plotë i Vehapit:
vehapi

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.