Kryetari Latifi shtroi iftar, fton të gjithë nga BIK-u në Rahovec, e deri te policët, mjekët dhe zjarrfikësit

Kryetari Smajl Latifi shtroi iftar masiv mbrëmjen e kaluar në nga restaurantet e Rahovecit ku shërbehen pulë të pjekura me salcë të kombinuar me hudhër.

Në këtë iftar që sipas Latifit u shtrua për Bashkësinë Islame të Kosovës – Dega Rahovec, nuk ishte “njeri pa u ftuar”.

640x74

Nga policët, mjekët, punonjësit e administratës e deri te zjarrfikësit, të gjithë ishin pjesë e këtij iftari.

Iftari i kryetarit Latifi është tradicional.

/Rahoveci24/  

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.