Kryeministri Albin Kurti i adresohet popullit të Rahovecit: Visarin e njoh gjatë, përfiton secili fshat, e secila lagje

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka bërë thirrje që masovikisht të votohet Visar Korenica.

Ai ka thënë se Visarin e njeh gjatë dhe se ai është zgjedhja e zgjidhja e duhur.

640x74

Sipas Kurtit më së shumti do të përfitojnë fshatrat dhe lagjet.

Video e plotë KLIKO KETU

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.