Krenaria e qytetit – Labinot Rexha i këndon vendlindjes, Rahovecit

Mbetet një nga emrat më të kërkuar në estradë.

Këngëtari rahovecas, Labinot Rexha shpeshherë është pjesë e mediave kombëtare, si pasojë e të bëmave të jashtëzakonshme dhe arritjes profesionale në karrierë, përcjell Rahoveci24.

640x74

Së fundi, ai ka plasuar një tjetër projekt, që ka bërë jehonë në Kosovë dhe jo vetëm.

Me plotë dashuri, ai i ka kënduar vendlindjes, Rahovecit. Kjo këngë është mirëpritur nga bashkëvendasit, që e ngritën në piedestal performancën e Labinot Rexhës. Madje, shumë të tillë, me bindje të theksuar, e etiketuan atë si krenarinë e Rahovecit.

Më poshtë edhe projekti: “Unë jam Rahovecali”. Ajo që ia vlen të ceket është fakti se videoklipi është punuar nga “Ikon Studio”.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.