Krenaria e qytetit KB Rahoveci sot luan në derbi ndaj Bashkimit

KB Rahoveci sot zhvillon duelin e radhës ndaj KB Bashkimit nga ora 19:00.

Sfida zhvillohet në palestrën Sezai Surroi në Prizren.

640x74

Bashkimi është në moment të mirë pasi vjen nga një fitore në Ligën Ballkanike.

Në përballjen e parë të zhvilluar në Gjakovë skuadra jonë arriti të fitonte pa ndonjë problem të madh.

Me vetëm një humbje ndaj Prishtinës, Rahoveci shkon te Bashkimi për të mbajtur vendin e dytë dhe pozitën e fuqishme tabelare.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.