Krejt salla n’Kam – Të mërkurën ndaj Bashkimit për fitoren e gjashtë rresht dhe pathyeshmërinë në shtëpi

Rahoveci e pret Bashkimin të mërkurën në vazhdën e kalendarit super të ngjeshur.

Ndeshja në kampionat zhvillohet të mërkurën në ora 19:00.

640x74

Rahoveci kërkon fitoren në këtë takim dhe pritet po ashtu edhe rikthimi i Arian Qallakut në parket.

Krejt salla n’kam sikur në çerekun e fundit dhe të gjithê bashkë me Ultras Vreshtarët të tregojmë se jemi të pathyeshëm në shtëpi.

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.