Krasniqi tregohet burrështetas i vërtet, pranon rezultatin: Do t’u qëndroj pranë qytetarëve

Kandidati i LDK-së, Burim Krasniqi, ka reaguar pas rezultatit të publikuar nga partitë politike të cilat veq se po konfirmohen nga KQZ.

Në një postim të tij, Krasniqi ka falënderuar votuesit e tij dhe ka thënë se do t’u qëndrojë gjithmonë pranë qytetarëve.

640x74

Postimi i plotë:

Shkruani koment:

Ju lutem shkruani koment.
Ju lutem shkruani emrin tuaj.